מה עושה הכירופרקט מאת ד"ר פיני נוימן, כירופרקט

מה שעושה הכירופרקט נקרא כיוון כירופרקטי. במרכז שידרה הכיוון הוא ספציפי ועדין ומתואר כדחיפה או הנעה מהירה של החוליה ביד או ע"י מיכשור מיוחד. המטרה של הכיוון הכירופרקטי הוא לתקן את תת הנקיעה השדרתי ולהסיר את ההפרעה למערכת העצבית בגוף. פעולה זו של הנעת החוליה או היחידה המוטורית (שתי חוליות מחוברות) עושה מספר דברים יחדיו:

מחזירה תנועה לחוליות המקובעות או הנעולות.
מסירה לחץ מהעצבים.
מחזירה גמישות לרצועות המקשרות.
משפרת את תנועת וגמישות השרירים.
מאזנת את טון השרירים.
הסרת הלחץ מאפשר תקשורת עיצבית נורמלית בין המוח לכל חלקי הגוף.
החזרת הגוף לאיזון ובריאות אופטימלים.

האם הכיוון הכירופרקטי כואב?

לא. הכיוון הכירופרקטי מרגיש נפלא. אנשים המקבלים טיפול מסוג זה מצפים בכיליון עיניים לפגישה הבאה. פציינטים תמיד מדווחים לי על הציפיה לפני טיפול ותחושת הרוגע וההקלה אחרי. כאשר אתה נותן לחוליות בעמוד שדרה שלך לחזור למקומן הנכון. אתה תבחין בהרבה פחות מתח.

האם טיפול כירופרקטי בטוח?

כן. סטטיסטיקות מוכיחות שטיפולי כירופרקטיקה הם מהבטוחים ביותר במיגוון שירותי הבריאות בעולם. בכדי לבדוק בטיחות יש צורך להשוות את הפרמיות המשולמות עבור ביטוח רשלנות רפואית ע"י כירופרקטורים לאלו המשולמות על ידי רופאים במקצועות הרפואה השונים. הדוקטור לכירופרקטיקה משלם רק שבר קטן (בערך 1/20) מהסכום המשולם ע"י הרופאים הקונבנציונלים בביטוחי רשלנות רפואית. בארה"ב 250,000 אנשים ימותו השנה כתוצאה מרפואה רעה. זהו הגורם השלישי הראשי למוות בארצות הברית של אמריקה. ( המגזין של האגודה הרפואית האמריקאית, JAMA, VOL.284, יולי ,26 2000 ). ממיליוני האנשים המקבלים טיפולי כירופרקטיקה, כל שנה, רק מעטים יגישו תלונה כלשהי.

האם מי שמטופל בכירופרקטיקה חייב לעשות זאת כל חייו?

לא.  עד כמה אתה בוחר להרוויח מטיפולי כירופרקטיקה תלוי לחלוטין בך. כל אחד מאיתנו אחראי לבדו לבריאותו ואיכות חייו. אף על פי כן, אנחנו ממליצים בחום לחברים במרפאתנו לשקול כירופרקטיקה כסגנון חיים בריאותי ותחזוקת הגוף כאמצעי מניעה. זוהי התועלת לטווח הארוך, ממנה באמת נהנים המטופלים. פעילות גופנית והרגלי תזונה נכונים הם החלטה של סגנון חיים וכך גם טיפולי כירופרקטיקה לשמירת בריאות הגוף. אנו צריכים להשאר חופשיים מתת נקיעה שידרתי לאורך כל חיינו.

מדוע צריך להמשיך בטיפולי כירופרקטיקה גם כשאין לי כל סימפטומים ואני מרגיש יותר טוב?

כשסימפטומים נעלמים, זה לא אומר שתת הנקיעים שלך מתוקנים. רוב הפציינטים המבוגרים שראינו במרפאתנו הציגו התנוונות (שחיקה) של עמוד השדרה שלקח לה שנים להתפתח, החל מטראומת הלידה. החלקות, נפילות, תאונות ולחצים אחרים במשך מהלך החיים משפיעים לרעה על בריאות עמוד השדרה. ככל שאנו מחכים יותר זמן לבדוק את עמוד השדרה ע"י כירופרקט, כך לוקח יותר זמן לתקן את תת הנקיעה השידרתי. אף על פי כן, איך את/ה בוחר/ת להשתמש בכירופרקטיקה תלוי רק בך. מניסיוננו למדנו שפציינטים המפסיקים טיפול כאשר הם "מרגישים טוב" חוזרים עם אותן בעיות בריאות מאתגרות שהביאו אותם למרפאתנו בראשונה, אלא שהפעם מצבם גרוע יותר. מצד שני, אותם אנשים המתחייבים לדאוג לבריאותם לטווח הארוך בעזרת כירופרקטיקה, מוצאים שבעיות הבריאות שלהם מציקות רק לעיתים רחוקות והם נהנים מאיכות חיים גבוהה ובריאות אופטימלית.

לתיאום פגישת ייעוץ אצל ד"ר נוימן צור קשר
 
 
מה עושה הכירופרקט מאת ד"ר פיני נוימן, כירופרקט
    כירופרקטיקה, מדוע?
    כירופרקטיקה, מדע וטיפול
    כירופרקטיקה - פילוסופיה ואבני יסוד
    מבנה עמוד השידרה
    תת נקיעה שדרתי
    הגורמים לתת נקיעה שדרתי
    ניוון עמוד השידרה
    מה עושה הכירופרקט
    עמוד השידרה - קשר לאברי הגוף
    כמה זמן צריך הגוף להחלים ?
    רמות הטיפול בכירופרקטיקה
    ההטבות בטיפול הכירופרקטי
    15 סימני אזהרה
 
הרצליה - בן גוריון 48 ,      לקביעת תור 09-9543223
תחזוקת אתר : ekdesign.co.il