15 סימני אזהרה


1. עקבי הנעליים נשחקים באופן בלתי שווה. יכול לקרות מאי ישור של האגן, אורך בלתי שווה של הרגליים או מתחים לאורך עמוד השידרה.

2. אינך יכול/ה לקחת נשימה עמוקה באופן משביע רצון. נשימה, בריאות הגוף, בריאות עמוד השידרה ואנרגיה קשורים אחד לשני.

3. הלסת משמיעה רעשים וקליקים. נגרם בדרך כלל ע"י תת נקיעה צווארי או של האגן.

4. את/ה חייב/ת להניע את הצוואר, הגב או מפרקים אחרים עד שהם משמיעים "קנקים" (רעש פיצוח). יכול להיגרם ע"י אזורים נעולים או מקובעים בעמוד השידרה.

5. אינך יכול/ה להטות או לסובב את הראש או האגן לשני הצדדים בחופשיות ובאופן שווה. נעילת מפרקים גורמת לירידה בטווחי התנועה ולתהליך ניווני במיפרקים ובדיסקים של עמוד השידרה.

6. את/ה תשוש/ה ועייף/ה לעיתים קרובות. חוסר איזון בעמוד השידרה מרוקן את הגוף מאנרגיה.

7. את/ה סובל/ת מחוסר ריכוז. תת נקיעה שידרתי משפיע על בריאות המוח.

8. יש לך התנגדות נמוכה לחולי. תת נקיעה שידרתי משפיע לרעה על המערכת הנוירואנדוקרינית הממלאה תפקיד חשוב בהתנגדות הגוף לחולי ויכולתו להלחם בזהום.

9. כף רגל סוטה כלפי חוץ או פנים בעת הליכה. הבט/י על כפות רגלייך כשאת/ה הולך/ת. האם שתי כפות הרגליים מצביעות קדימה באופן שווה? האם אחת מסובבת יותר פנימה או החוצה? סיבוב כף הרגל יכול להיות סימן לבעיה באגן או עמוד השידרה המותני, או מתח מנינג'אלי (מעטפת חוט השידרה) בעמוד השידרה הצווארי העליון או בבסיס המוח.

10. רגל אחת נראית קצרה מהשניה. ניתן לבדוק זאת בשכיבה. דאג שמישהו יעמוד מעליך בצד הרגליים, יצמיד את הרגליים וידחוף קלות את עקבי הנעליים לכיוון הראש. כעת ניתן להשוות את אורך הרגליים ולראות אם אחת קצרה מהשניה. ברוב המיקרים, תת נקיעה באגן ו/או עמוד שידרה מותני משפיעים על אורך הרגליים.

11. יש לך יציבה גרועה. עמוד/י מול מראה ודמיין קו בדיוק באמצע המראה. עמוד/י ישר מול המראה וראה/י אם האגן, עמוד השידרה או הראש נוטים לצד ואינם נמצאים בדיוק במרכז.

12. יש לך כאבי ראש, כאבי צוואר, כאבי גב, נקודות ואזורים כואבים בשרירים או מיפרקים. אלה סימנים מובהקים לתת נקיעה שידרתי. מתח עיצבי, מתח שרירי ושינויים ניווניים נותנים אותותם מבחינה סימפטומטית.

13. יש לך תחושת לחץ תמידי ומתח בעיקר בשרירים ומיפרקים. תת נקיעה שידרתי משפיע לרעה על מערכת השרירים.

14. את/ה מרגיש/ה נוקשות בגב ובצוואר. נוקשות היא סימן לנזק הנוצר מתת נקיעה שידרתי.

15. את/ה פשוט לא מרגיש/ה טוב באופן כללי ומצב בריאותך לא תקין. תתי נקיעה משפיעים על מערכת העצבים וגורמים לירידה הדרגתית בבריאות הגוף כולו.
 
 
15 סימני אזהרה
    כירופרקטיקה, מדוע?
    כירופרקטיקה, מדע וטיפול
    כירופרקטיקה - פילוסופיה ואבני יסוד
    מבנה עמוד השידרה
    תת נקיעה שדרתי
    הגורמים לתת נקיעה שדרתי
    ניוון עמוד השידרה
    מה עושה הכירופרקט
    עמוד השידרה - קשר לאברי הגוף
    כמה זמן צריך הגוף להחלים ?
    רמות הטיפול בכירופרקטיקה
    ההטבות בטיפול הכירופרקטי
    15 סימני אזהרה
 
הרצליה - בן גוריון 48 ,      לקביעת תור 09-9543223
תחזוקת אתר : ekdesign.co.il